WARSZAWA- spotkanie?

wawaon

Lurker
Witam. Stworzyłem temat,żeby był jeden, główny wątek. Spotkania Warszawa + okolice. Dla animali- osób, które mają doświadczenia i tych, którzy chcą je mieć. Tych, którzy mają zwierzaki, bądź ich szukają. Jednym slowem- poznajmy się :)
Niech każdy napisze wstępnie coś o sobie,skąd mniej więcej jest, w jakim wieku, czy ma doświadczenie, a jeśli tak, to jakie. Co Was interesuje, kogo szukacie, co proponujecie.

Zacznę pierwszy :)
Mariusz. 34 lata. Biseksulany ;) Warszawa. Male doswiadczenie. 2 razy oral z psem. Kręcą mnie pieski i konie. Szczególnie oral (Ja jako aktywny, nie ważne,czy piesek,czy suczką ;) ). Anal może być w obie strony, jeśli chodzi o pieska. Z konikiem sam oral ;) Szukam kobiety, faceta, pary, transki ;) Z Warszawy lub okolic. Cel? Seks spotkania, znajomość. :)

HuskyPL

Lurker
Witam :)
Husky z tej strony ;)
Ja z kolei szukam kogoś, kto mógłby mi użyczyć psa dla koleżanki, której w sumie marzeniem jest seks z psem :)
Problemy niestety jak to w tym temacie się mnożą.
Brak dostępu, nieufność wobec innych itp.
Jakieś rady? Wsparcie?
Pozdrawiam.

Nexors

Tourist
Husky można to zorganizować tylko zalezy czego chce. Prościej o lizania niż krycie ale i to możemy załatwić

Kion18pl

Tourist
Ja mam 18 lat jestem z małopolskiego i kręcą mnie konie głównie klacze oraz suczki najlepiej wielkie. Ciężko niestety znaleźć

HuskyPL

Lurker
Husky można to zorganizować tylko zalezy czego chce. Prościej o lizania niż krycie ale i to możemy załatwić
Jak uda mi się dogadać z panią, która tego chce to dam znać.
Na razie możemy omówić kwestię spotkania, a raczej zapoznać się itp.

Jak wszyscy w tym temacie, też jestem uprzedzony :)

MlodyBi69

Lurker
Hej! Paweł 20 lat z Warszawy. Lekko bi i chętny do spróbowania animalu :) Kręci mnie oral z psem lub koniem :D Liczę że uda się tutaj kogoś poznać